Bitpanda: €10 zdarma při vkladu €25+ a 5€ zdarma za kvíz

Bitpanda je rakouská směnárna, která sází na čistý design, nízké poplatky a edukaci svých klientů. Díky této záslužné kombinaci je to jedna z nejoblíbenějších crypto směnáren v EU. Kromě kryptoměn si můžete pořídit také podíl drahých kovů a pokud vás zajímá spoření, určitě využijete jejich vlastní token BEST.

https://youtube.com/watch?v=Aok7dRBYL7c

Jak získat €10 za vklad na Bitpanda

Po registraci a následné verifikaci můžete ihned vložit a nakoupit kryptoměny. Pokud bude váš nákup minimálně za €25, dostanete ihned dalších €10 jako bonus.

Návod pro dalších €5 za splnění kvízu

Bitpanda se krom jiného snaží své uživatele edukovat ve světě kryptoměn, a proto se můžete přidat do jejich programu Bitpanda Academy. V tomto kurzu vás čeká něco přes dvě desítky lekcí, zakončené kvízem o 15 otázkách. V případě, že během kvízu odpovíte správně na alespoň 12 otázek, obdržíte Bitpandí tokeny BEST v hodnotě €5.

Bitpanda 5$ zdarma - návod
$5 v BEST tokenu zdarma za splnění kvízu o kryptoměnách

Pokud se cítíte znalí problematiky kryptoměn, můžete všechny lekce přeskočit a přejít rovnou na kvíz. Pokud naopak máte zájem dále se vzdělávat, je možnost zvolit Intermediate. Zde však už dalšího kvíz s bonusem není, jde pouze o získané vědomosti.

Jestliže se vám nepodaří zodpovědět požadovaných 12 otázek správně, můžete test opakovat do té doby, než se vám to povede a €5 nakonec dostane každý, kdo má (i přes vědomostní mezery) dostatek trpělivosti.

BEST Rewards

BEST tokeny se oplatí držet, protože každý měsíc se jejich aktuální počet navýší o půl procenta. Roční výnos BEST tokenů je tedy 6%. Ten se může dále zvyšovat tím, že budete držet větší množství BESTu. Jde o vysokou hodnotu v tisících BEST, na což většina uživatelů nedosáhne, nicméně i těch 6% ročně stojí za to.

bitpanda best rewards návod
BEST Rewards

Jedinou podmínkou pro obdržení dodatečných BEST tokenů je alespoň jeden obchod měsíčně. Tedy také například vklad a koupě dalších BEST tokenů. Poté musíte během měsíce kliknout v hlavní nabídce na tlačítko Claim BEST Rewards.

Comments (No)

Leave a Reply