Coinbase: získejte $30+ zdarma a $10 za nákup kryptoměn v hodnotě alespoň $100

Coinbase je nejznámější krypto směnárnou a nejspíše prvním místem, kam zavítá naprostá většina nováčků, kteří chtějí koupit nějakou tu část bitcoinu. Pro všechny nově registrující nabízí jedny z nejvýhodnějších bonusů v podobě odměn za splnění kvízů a bonus za vklad.

Jak získat bonus $10 za vklad

Pro získání bonusu se jednoduše zaregistrujte po stisknutí tlačítka pro registraci níže a po ověření nakupte kryptoměny v hodnotě alespoň $100. Bonusových 10 dolarů bude na váš účet připsán okamžitě.

Jak na Coinbase odměnu za vyplnění kvízů

Jako verifikovaný uživatel máte možnost využít sekce Coinbase Earn, kde požádáte o přístup do kurzu a následně po zodpovězení několika otázek obdržíte právě tu kryptoměnu, které se zvolený kurz týká. Odměna se pohybuje většinou v hodnotě od $3 do $10.

Coinbase - kryptoměny zdarma návod

Doporučuji výdělky z kvízů směňovat za známější kryptoměny, nejlépe za bitcoin. Nabízené kryptoměny se řadí k altcoinům, jejichž trvanlivost je mnohdy nejistá.

Pokud se obáváte, že testem neprojdete a o odměnu přijdete, tak se nemusíte bát. Odpovídat můžete do té doby, než zvolíte tu správnou odpověď. Doporučuji sekci Coinbase Earn sledovat pravidelně, protože se zalistováním nových kryptoměn často Coinbase jejich část uvolňuje právě přes tuto sekci.

Recurring buy

Dalším nezanedbatelným způsobem, jak si přilepšit, je recurring buy. O co jde? Coinbase má možnost pravidelného vkladu, což znamená, že ve vámi zvolené časové periodě (týdně, měsíčně, atd.) nakupujete kryptoměnu.

Pokud máte tento recurring buy nastaven, dostanete bonusových $10 při 4. a také při 8. nákupu.

Coinbase recurring buy bonus
Recurring buy s nastavením koupě €50 každý měsíc

Doporučuji nejdříve dobít EUR balance SEPA platbou, která je bez poplatků, a následně nastavit Pay with EUR Wallet, díky čemuž vás nebude stát každý nákup zbytečné poplatky, když si zvolíte například platbu kartou.

Comments (No)

Leave a Reply