Freebitcoin: sbírejte bitcoiny bez práce | aktualizace 2023

Freebitcoin je již léta zavedený projekt, který nabízí všem uživatelům možnost vytočit si zlomek BTC každou hodinu. Odměna za každé vytočení je minimální a denně si můžete přijít na pár dolarových centů, Freebitcoin toho však nabízí mnohem víc. O tom všem si můžete přečíst v tomto článku a nakonec se můžete těšit na návod, jak si vydělat 5000 satoshi úplně bez práce.

Stránka Freebitcoin je takzvaný faucet, což znamená, že v pravidelných intervalech můžete obdržet malou část v bitcoinech, respektive jejich zlomku v satoshi. Zde máte možnost každou hodinu vytočit číslo od 0 do 10 000. Výše odměny se pohybuje podle kurzu BTC, ale zpravidla jde o 5-7 satoshi za každé zatočení. Samozřejmě můžete mít štěstí na vysoké číslo (statisticky jednou za 10 000 točení vyhrajete 200$) a tím pádem vyšší odměnu, pravděpodobnost je však docela nízká.

Freebitcoin - návod

Denně si tak můžete přijít na pár desítek satoshi, takže pár centů. Vybírat můžete ve chvíli, kdy našetříte 0.0003 bitcoinu, takže 30 000 satoshi. Pouhým točením čísel byste (v případě, že nebudete mít štěstí) na výplatní minimum dosáhli za mnoho měsíců. Naštěstí toto není jediná možnost, jak si u Freebitcoin přijít k nějakým kryptoměnám. Některé z nich si tedy popíšeme.

Doporučení Freebitcoin (Refer)

Pokud přivedete na Freebitcoin nové uživatele, dostáváte určitou část z jejich akcí, namátkou třeba 50% z každé odměny za jejich zatočení nebo 0.40% z protočených sázek na Multiply BTC.

Freebitcoin, odměny za doporučení

Multiply BTC / Betting

Své vydělané satoshi můžete rozmnožit (nebo taky prohrát) ve hře Multiply BTC. Jde v podstatě o simulaci hodu mincí, kdy vsázíte, že z 10 000 padne vyšší nebo nižší číslo. Pravděpodobnost je na straně Freebitcoin a i když existují některé systémy, já osobně moc této hry nevyužívám.

Jak funguje freebitcoin - multiply btc

Další hrou je Betting, kdy můžete sázet na vybrané sportovní utkání, což funguje podobně jako v různých sázkových kancelářích.

Earn BTC

Pokud již máte na účtu našetřeno 30 000 satoshi a více, můžete si je místo výběru ponechat na účtu a nechat na sebe vydělávat. Každý den vám bude přibývat malá část satoshi. Momentálně je roční zhodnocení nastaveno na 4.08%. Při držení 30 000 satoshi vám tedy připíšou každý den 4 bonusové satoshi.

Pokud jste na Freebitcoin přivedli člena, který využívá Earn BTC, dostanete také 25% z jeho výnosu.

Lottery

Každý týden probíhá loterie, ve které 10 šťastlivců vyhraje určitý obnos bitcoinu. Za každé vytočení ve faucetu získáte 2 lístky do loterie. Také dostáváte 1 lístek za každé zatočení vašeho přivedeného člena či za určitou část protočení ve hře Multiply BTC.

Rewards

Reward points jsou další bonusová měna, kterou získáváte za hodinové zatočení, ale také za hraní Multiply BTC nebo za točení vámi přivedených členů. Často probíhají krátké akce, kdy za točení dostáváte bonusové Reward points. Za body si můžete koupit vybrat z věcných odměn, různých boostů či z kupónů na nákupy, například na Amazonu. Vzhledem ke kurzu Bitcoinu je nákup těchto odměn docela nevýhodný, naštěstí je zde také jiná možnost, jak body zpeněžit.

Jakmile našetříte alespoň 100 000 Reward points, můžete je vyměnit v poměru 1:1 za satoshi.

Návod na 5 000 satoshi měsíčně od Freebitcoin bez práce

Pojďme si na začátek vysvětlit, jak funguje faucet na freebitcoin. Jak už jsem v úvodu zmínil, každou hodinu můžete kliknout na free spin a podle čísla, které vytočíte, dostanete odměnu v satoshi. Pokud vytočíte jakékoliv číslo v rozsahu 0-9 885, dostanete nejmenší částku. Vyšší číslo je odměněné vyšší částkou, nás v tomto případě může zajímat až 10 000, za které dostanete v satoshi ekvivalent 200$.

Pokud byste na free spin klikali každou hodinu po celý rok, celkem vytočíte 8760 free spinů. Pokud je za jeden spin 7 satoshi, tak byste za rok měli na účtu 61 320 satoshi. Při takovém počtu točení ale máte taky každý rok 87,6% šanci, že vytočíte 200$. V případě, že to klapne, tak je to už docela pěkné přilepšení. Ale kdo by klikal každou hodinu po celý rok, že ano?

Ve skutečnosti toho lze docílit. Na internetu je spousta takzvaných auto-roll aplikací, které budou „klikat“ na free spin za vás. Já osobně používám ověřenou aplikaci BitBot, která funguje pro android zařízení. Pokud hledáte něco běžícího v browseru, podíval bych se po různých pluginech.

Doporučuji používat dobře hodnocené pluginy a určitě se vyhýbejte těm méně známým. Některé fungují pouze v případě, že při free spinu nemusíte vyplňovat captchu. Pro to je potřeba vložit určitou menší částku na váš freebitcoin účet.

Jakmile budete mít vše nastaveno, nemusíte více řešit a pouze jednou za čas kouknete, jak se vám na účtu střádají satoshi, a díky možnosti zhodnocení pomalu přibývají další satoshi zdarma.

Comments (No)

Leave a Reply