Jediný placený dotazník, který potřebujete

Vyplňování dotazníků pro peníze je tu s námi zhruba stejně tak dlouho, jako lepení obálek, na které se ve své největší slávě přihlásila snad každá maminka na dovolené. Zatímco lepením obálek si téměř nikdo nevydělal ani korunu, dotazníky zde jsou nadále a kupodivu dodnes každého respondenta vyplácí.

Zpětná vazba je pro každou firmu důležitá a právě pomocí online dotazníků se získává nejjednodušeji. Když si dáte tu práci a vyhledáte si nejlepší placené dotazníky, najdete seznam několika desítek společností, které vám slibují výdělek. Z velké části půjde i o zahraniční dotazníkové firmy, které jsou bídně strojově přeloženy do českého jazyka.

Můžete se pokusit zaregistrovat na všechny dotazníkové weby, ale garantuji vám, že většinou to bude naprostá ztráta času. Neověřené dotazníkové společnosti vás často nechají vyplnit pár dotazníků, a ve chvíli, kdy se budete blížit k výplatnímu minimu, tak přestanou nové dotazníky přicházet. A tímto se dostáváme k dotazníkům českého národního panelu, jehož jsem členem už několik let a nemám s nimi jedinou špatnou zkušenost.

Český národní panel

Dotazníky od Českého národního panelu fungují velmi jednoduše. Po registraci vyplníte několik dotazníků, které slouží k tomu, abyste dostávali dotazníky šité na míru. Následně už jen čekáte, až se vám v sekci Výzkumy a oplatky nabídnou první placené dotazníky. A jak je na tom Český národní panel s odměňováním za vyplňování dotazníků?

Za každý vyplněný dotazník dostanete odměnu v „oplatcích“. Ve chvíli, kdy nasbíráte celkem 2000 oplatků, tak si je můžete převést na koruny v poměru 10:1 a poslat peníze na účet. 2000 oplatků si tedy můžete přeměnit na 200 korun.

český národní panel, placené dotazníky

Odměna za každý dotazník je většinou 100 až 200 oplatků. U každého máte informaci o odměně, průměrné době vyplňování a nejzazším termínu k vyplnění. Pokud vyplňujete dotazník za 200 oplatek, měl by vám trvat zhruba 20 minut, tedy za každou minutu vyplňování dostanete 10 oplatek, tedy jednu korunu. V praxi však budete schopni vyplnit každý dotazník i dvakrát rychleji.

Pokud budete poctivě vyplňovat, čas od času dostanete možnost vyplnit speciální dotazník, který je ohodnocen v přepočtu 350 korunami. Tento dotazník vám zabere zhruba půl hodiny, ale ta odměna za to určitě stojí. V přehledu po vyplnění dostanete 1 oplatek a do měsíce vám ČNP připočte nabízených 3500 oplatek.

dotazníky za peníze, čnp

Kromě výběru přímo na účet můžete oplatky vyměnit za věcné ceny nebo poslat na jednu z vybraných charit. U věcných cen jde většinou o poukazy do různých obchodů a e-shopů nebo také o předplatné časopisů.

Jak už si můžete přečíst v názvu tohoto článku, Český národní panel je opravdu jediný dotazníkový web, který byste měli využívat. Ostatní dotazníky vám zaberou spoustu času a nedostanete odpovídající odměnu. Pokud budete dotazníky pravidelně vyplňovat, nemusíte se obávat o jejich nedostatek a k výplatnímu minimu se dostanete klidně několikrát měsíčně.

Comments (No)

Leave a Reply